среда, 26 октября 2011 г.

моя сім"я!

Усім привіт!
Малюк мій росте, і часу  меншає. І  тому те, що нормальні майстрині творять за 1-3 дні, я створюю... ех, то таке. Так от. Поповнення в моїй сім"ї. Ось такими братиками-сестричками!
Мої висновки.
- викроїти , пошити і т.п. тільду - зооовсім не складно, а от ОДЯГТИ (та й іще ж, щоб  нормально було) - ото ювелірна справа!
- у хомячих комірках маю чимало тканин-мережива, і  все ж   було дууууже важко підібрати тканину-фактуру.
- а прикол, що мої моделювання збіглося у часі з "Юкреніан Фешн вік". Прикольно, да?
Так ось, знайомтеся.
 Це - Дрімуля. Вона в лапці тримати подушечку (вже готова, але не встигла пришити)Це якийсь мандрівник. Йому б лижі в лапки.. Щодо кофточки.  Вона така строката, бо то специфічна меланжева нитка, яка "лягає" орнаментами.


А  це сільська зая (імені ще нема)


На декілька наступних днів - лавочка з виробництва-створення тварин закрита. Бо коли створюються тільди, у нас фактично нема...кухонного стола.

6 комментариев:

 1. ))) по першому члену сім"ї можна сказати таке:Дрімуля ще та штучка))) - спати іде, а намисто не знімає - раптом хто сфотографує ;) Губи у неї теж нафарбовані?)))
  другому-мандрівнику без лиж - пощастило мати таку теплу кофтинку - в"язати на таких малих не менш ювелірна робота, ніж шити... Я й на великих-то не вмію...
  ну, а третя - то взагалі крута! То, мабуть, Юкрейн Фешн вік дався взнаки))) У неї чітко простежується стиль сільський гламур!
  А вцілому, класне у вас поповнення!!! Я про таке тільки мрію - з кухонним столом у нас така ж історія...

  ОтветитьУдалить
 2. класні заї.. а я лиш тушок наробила, а одягати не маю часу

  ОтветитьУдалить
 3. Алінко, точно- зая сільська-Українка, бо за твердженням самого гламурного селянина А.Мухарського всі українці-вихідці з села, а значить треба назвати її Антонією, яскравою представницею сільського глямуру! ;) Але то справа господині. :)
  Танюшка, ну бомбезні вони в тебе! Дарма вчора наговорювала на них. Шикарні зайці- і дівчатка, і мандрівник гірський! РОзумничка і рукодільничка. :)
  П.С. Сьогодні Д.н. Андре Тана, мож це в нагоді стане?:)

  ОтветитьУдалить
 4. ну дівчатка, ви прям крила дали!
  Ladybird, детальна аналітика - дякую!
  шпилька, "набиті тушки" - то найпряміший стимул почати творити-одягати!
  Пташечка, запосміхала ти мене! Дякую!
  А щодо А. Тана - куди Антонії до Періс! В неї те жовте платт я таке відкрите було, а Антонія навпаки вся стримана...

  ОтветитьУдалить
 5. )))) так коменти підняли настрій!!!
  твої зайченята безподобні, вони всі різні, ніби кожне з власною душею і історією і то настільки кльово ))) одним словом я в них закохана )))
  чекаю на продовження )))

  ОтветитьУдалить